Přehled bodování věrnostního programu
Aktualizace dne 17. června 2019
Jméno | Škola | Body |
Aleš P. | Mensa gymnázium o.p.s. | 24 |
Aleš R. | Gymnázium Žďár nad Sázavou | 32 |
Alice M. | SPŠ stavební, Josefa Gočára | 3 |
Andrea Š. | Česko-anglické gymnázium | 41 |
Barbora K. | SPŠ stavební a SOŠ technická ÚL | 4 |
Blanka V. | SPŠS | 2 |
Dagmar N. | SŠV a VOŠ Trivis Jihlava | 10 |
Dana M. | Gymnázium Chotěboř | 15 |
David G. | SPŠ stavební, Josefa Gočára | 3 |
Filip D. | Obchodní akademie Dr. E. Beneše ve Slaném | 14 |
Filip S. | Malostranské gymnázium | 2 |
Gabriela P. | Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové | 25 |
Ilona H. | SPgŠ Kroměříž | 5 |
Irena Ž. | Gymnázium Chotěboř | 10 |
Ivana K. | SŠ technická a dopravní Ostrava-Vítkovice | 8 |
Ivana Š. | GMK Bílovec | 0 |
Ivana V. | Gymnázium Omská | 11 |
Iveta D. | Jazykové gymnázium Pavla Tigrida | 0 |
Jakub F. | Gymnázium Elišky Krásnohorské | 10 |
Jan R. | Malostranské gymnázium | 14 |
Jana Ch. | Arcibiskupské gymnázium | 23 |
Jaromír D. | Gymnázium Boskovice | 7 |
Jaroslav K. | SPŠCH Pardubice | 12 |
Jaroslav T. | Gymnázium Jana Nerudy | 33 |
Jiří B. | Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou | 2 |
Jiří B. | Gymnázium Třebíč | 34 |
Jiří B. | SPŠ stavební, Josefa Gočára | 3 |
Jiří F. | Gymnázium Česká 64, ČB | 16 |
Jiří P. | Církevní gymnázium Plzeň | 22 |
Jiří Š. | Gymnázium Kojetín | 9 |
Jitka N. | Gymnázium Ústí n.L. | 13 |
Josef N. | VOŠZ a SŠZ Palachova | 12 |
Karel R. | Gymnázium a SOŠ Jilemnice | 108 |
Karel U. | Gymnázium Trutnov | 8 |
Lenka B. | Gymnázium Chodovická | 2 |
Lenka CH. | Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun | 11 |
Ludmila P. | Gymnázium Jírovcova 8, České Budějovice | 6 |
Lukáš T. | Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary | 2 |
Marek K. | SPŠS a OA Kladno | 2 |
Marek P. | Slovanské gymnázium | 80 |
Martin B. | Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor | 4 |
Martin Č. | SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara | 8 |
Martin K. | Mensa gymnázium o.p.s. | 8 |
Martin K. | Gymnázium Ostrava-Hrabůvka | 61 |
Martin T. | Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí | 33 |
Michal Š. | OA Neveklov | 23 |
Milan K. | I. NZG Brno | 5 |
Miroslava S. | Gymnázium Hostivice | 2 |
Pavel C. | SOŠ Litvínov - Hamr | 5 |
Pavel K. | Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára | 18 |
Pavel M. | Střední pedagogická škola Boskovice | 2 |
Pavel Š. | SPŠD a.s. | 15 |
Pavel Z. | Obchodní akademie Praha - Satalice | 10 |
Petr S. | GYa SOŠ Rýmařov | 8 |
Petr Š. | STZŠ Nový Jičín | 5 |
Petra P. | BPA Praha | 2 |
Radka P. | Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5 | 37 |
Radomíra H. | HOA Havířov | 8 |
Robert H. | Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka, p.o. | 42 |
Rudolf B. | G a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Zlín | 57 |
Stanislav H. | Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 | 14 |
Tomáš K. | Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka | 38 |
Tomáš K. | Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové | 10 |
Tomáš L. | Gymnázium Jaroměř | 7 |
Tomáš L. | Gymnázium Přípotoční | 15 |
Tomáš P. | Gymnázium Arcus s.r.o | 2 |
Tomáš P. | VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most | 5 |
Tomáš P. | Gymnázium Strakonice | 46 |
Tomáš S. | Gymnázium Václava Hraběte Hořovice | 46 |
Tomáš V. | Gymnázium Šumperk | 53 |
Václav T. | SPŠ STAVEBNÍ PLZEŇ | 33 |
Zdeněk P. | Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice | 6 |
Zdeněk Z. | Gymnázium Zábřeh | 35 |
Zita V. | Masarykova střední škola chemická | 15 |
Aktualizace a připisování bodů probíhá vždy po skončení daného ročníku Juniorského maratonu.