Rozšířené menu


Doprovodný program Moravia Sport Expo

Olomouc, Výstaviště Flora

Doprovodný program Running Expa

Pátek 22. 6.

10:00 Zahájení veletrhu se zástupci vedení města Olomouc - primátor Staněk, náměstek Urbášek
10:15 Ocenění žáků, kteří se účastnili projektu lyžování s Honzou Hudcem  
10:30 Beseda dětí s elitními atlety u Keni - Festus Talam, Stephen Kiprop, Antonina Kwambai
11:00 TJ Dukla Olomouc - box, exhibice
11:30 SK Sigma Olomouc - autogramiáda s hráči A týmu
12:00 HC Olomouc - rozhovor s trenéry a hráči A teamu - Jan Tomajek, Petr Strapáč, Petr Kolouch, Jakub Galvas
12:15 Jiří Novák - bývalá česká tenisová jednička a 5. nejlepší světový hráč ATP (2012)
12:45 Omega Sport - představení revolučního kruhového tréninku
13:00 TJ Sokol Olomouc - oddíl zápasu - exhibice
13:30 Figure Skating Club Olomouc - malé krasobluslařky
13:45 ABJJA - Brazilské Jiu Jitsu - exhibice
14:00 Slackline Olomouc - exhibice
14:15 Sportovní Klub Univerzity Palackého rozhovor s prezidentem SKUP Bankem
14:30 Atletický klub Olomouc rozhovor s úspěšnými atlety (štafeta 4x60m, která zaběhla v loňském roce rekord ČR) za přítomnosti předsedy KAS Olomouc Drahoše Dočkala a trenéra Jiřího Novotného
14:45 Rugby Club Olomouc - představení klubu
15:00 Trend vozíčkářů - hlavní charita závodu
15:30 T.J.Sokol Olomouc - Nové Sady sletová skladba pro předškolní děti
15:45 T.J.Sokol Olomouc - Nové Sady rozhovor - představení a exhibice florbalu
16:00 Autogramiáda nejlepších českých vytvalců - Jiří Homoláč, Eva Nývltová - Vrabcová, Petra Kamínková
16:30 Tomáš Poláček - reportér z Reportéra zažívá olomoucký půlmaraton coby dobrovolník závodu
16:45 Agel - sportovní klinika
17:00 TJ Dukla Olomouc - box , exhibice
17:15  Taneční klub Olymp Olomouc - taneční exhibice
17:30  Vem Camará Capoeira - Olomouc - exhibice
17:45 Sportovní klub moderní gymnastiky Olomouc - exhibice 
18:00   Mattoni Freerun - rozhovor s kouči běžeckého projektu
18:15 TJ Sokol Olomouc - oddíl zápasu - exhibice

Sobota 23. 6.

10:45 Vem Camará Capoeira - Olomouc - exhibice
11:00 TJ Dukla Olomouc - box , exhibice
11:15 Taneční klub Olymp Olomouc - taneční exhibice
11:45 ABJJA - Brazilské Jiu Jitsu - exhibice
12:00 Představení trasy 1/2maratonu ředitelem závodu Vaškem Skřivánkem
12:45  Spolek Trend vozíčkářů - hlavní charita olomouckého závodu 
13:00  Rugby Club Olomouc - představení klubu
13:15  Taneční klub Olymp Olomouc - taneční exhibice
13:30   Slackline Olomouc - exhibice
13:45 Sportovní klub moderní gymnastiky Olomouc exhibice
14:00   Agel - sportovní klinika
14:15   Taneční klub Olymp Olomouc - taneční exhibice
14:30   Jan Pirk - kardiochiriurg a propagátor vytrvalostního sportu
14:45   Klub sportovního tance QUICK Olomouc - exhibice
15:00  Vodiči závodu Mattoni 1/2Maratonu Olomouc - přijďte se seznámit s vodiči závodu, kteří Vás dovedou
do cíle na vysněný čas
15:15  Tomáš Helísek - TyfloCentrum
15:30   Vem Camará Capoeira - Olomouc - exhibice
15:45  Omega Sport - představení revolučního kruhového tréninku
16:00   Simona Boháčková – úspěšná influencerka na instagramu poběží 2RUN
16:15  Andy Fit & Fabulous – blogerka, která se vrátila z Erasmu na Islandu, běhá a cvičí jógu
16:30  Andrea Mokrejšová – blogerka, která uspořádala běžeckou výzvu #stovkasandy
16:45   Daniel Orálek - legenda českého ultra

 




Oficiální partneři

  • dm
  • Unicredit bank
  • Kaufland
  • Gatorade
  • Hilton Hotels in Prague
  • České Dráhy
  • Czech Airlines
  • Prague Airport
  • Hainan Airlines

Oficiální mediální partneři

  • Česká televize
  • Seznam.cz
  • Radiožurnál
  • Forbes
  • Hospodářské noviny
  • Reportér
  • Deník

Mediální partneři

  • Run magazine
  • Newton Media
  • Railreklam
  • GfK Czech
  • Praha TV
  • Český rozhlas Junior
  • Behej.com
  • BezvaBěh
  • svetbehu
  • Impact Digital Media

Partneři

  • Hansgrohe
  • Meggle
  • Johnson & Johnson
  • Pedigree
  • Lavazza
  • Messenger
  • Ajeto
  • Ichnusa Botega Bistro
  • Čedok
  • Johnny Servis
  • Eltodo
  • Emspoma
  • Komwag
  • FG Forrest
  • Čechymen
  • PRE
  • DPP
  • IDC-softwarehouse
  • YVENTECH
  • Palestra
  • Záchraná služba
  • Výstaviště Praha
  • Incheba
  • Olive4u
  • Fithero
  • Ski a Bike Centrum Radotín
  • Národní muzeum
  • Clever Monitor
  • Spolchemie
  • Active Times
  • BeBalanced
  • Camic

Patroni

  • Praha
  • CzechTourism
  • MSMT
  • ČAS
  • Český olympijský výbor
  • Evropská komise
  • AIMS

Instituční partneři

  • Praha 1
  • Praha 2
  • Praha 4
  • Praha 5
  • Praha 7
  • Praha 8
  • Pražské Jaro
  • Prague City Tourism
  • Karlova Univerzita
  • FTVS