Rozšířené menu


Přehled bodování věrnostního programu

Aktualizace dne 8. listopadu 2019

Jméno Škola Body
Andrea Š. Česko-anglické gymnázium 48
Aleš R. Gymnázium Žďár nad Sázavou 50
Aleš P. Mensa gymnázium o.p.s. 28
Alice M. SPŠ stavební, Josefa Gočára 6
Barbora K. SPŠ stavební a SOŠ technická ÚL 8
Blanka V. SPŠS 2
Dagmar N. SŠV a VOŠ Trivis Jihlava 10
Dana M. Gymnázium Chotěboř 17
David G. SPŠ stavební, Josefa Gočára 6
David B. SPŠ stavební, Josefa Gočára 0
Filip D. Obchodní akademie Dr. E. Beneše ve Slaném 14
Filip S. Malostranské gymnázium 2
Gabriela P. Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec králové 42
Ilona H. SPgŠ Kroměříž 5
Irena Ž. Gymnázium Chotěboř 10
Ivana V. Gymnázium Omská 13
Ivana Š. GMK Bílovec 20
Ivana K. SŠ technická a dopravní Ostrava-Vítkovice 16
Iveta D. Jazykové gymnázium Pavla Tigrida 63
Jakub F. Gymnázium Elišky Krásnohorské 20
Jan R. Malostranské gymnázium 14
Jana CH. Arcibiskupské gymnázium 31
Jaromír D. Gymnázium Boskovice 12
Jaroslav T. Gymnázium Jana Nerudy, Hellichova 3 83
Jaroslav K. SPŠCH Pardubice 19
Jiří F. Gymnázium Česká 64, ČB 29
Jiří P. Církevní gymnázium Plzeň 24
Jiří Š. Gymnázium Kojetín 9
Jiří B. Gymnázium Třebíč 48
Jiří B. SPŠ stavební, Josefa Gočára 6
Jiří B. Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 4
Jitka N. Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem 13
Josef N. VOŠZ a SŠZ Palachova 35,Ústí nad Labem 16
Karel U. Gymnázium Trutnov, Jiráskovo náměstí 325 8
Karel R. Gymnáziumm a SOŠ Jilemnice 124
Lenka CH. Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun 11
Lenka B. Gymnázium Chodovická 4
Ludmila P. Gymnázium Jírovcova 8, České Budějovice 6
Lukáš W. SPŠ stavební, Josefa Gočára 0
Lukáš T. Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary 4
Marek P. Slovanské gymnázium 103
Marek K. SPŠS a OA Kladno 4
Martin B. Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor 4
Martin K. Mensa gymnázium o.p.s. 8
Martin T. Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí 33
Martin K. Gymnázium Ostrava-Hrabůvka 80
Martin Č. SPŠ strojní a SOŠ profesora Švejcara 8
Michal Š. OA Neveklov 31
Michala H. SPŠ stavební, Josefa Gočára 0
Milan K. I. NZG Brno 5
Miroslava S. Gymnázium Hostivice 2
Pavel C. SOŠ Litvínov - Hamr 5
Pavel M. Střední pedagogická škola Boskovice 2
Pavel Š. SPŠD a.s. 15
Pavel Z. Obchodní akademie Praha - Satalice 12
Pavel K. SPŠ stavební, Josefa Gočára 26
Petr Š. STZŠ Nový Jičín 5
Petr S. GYa SOŠ Rýmařov 16
Petra P. BPA Praha 2
Radka P. Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5 55
Radomíra H. HOA Havířov 8
Robert H. Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka, p.o. 2
Rudolf B. G a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Zlín 67
Standa H. Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 18
Tomáš L. Gymnázium Jaroměř 7
Tomáš P. Gymnázium Strakonice 46
Tomáš V. Gymnázium Šumperk 60
Tomáš K. Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 43
Tomáš K. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové 12
Tomáš P. VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 5
Tomáš S. Gymnázium Václava Hraběte Hořovice 72
Tomáš L. Gymnázium Přípotoční 23
Tomáš P. Gymnázium Arcus s.r.o 4
Václav T. SPŠ STAVEBNÍ PLZEŇ 35
Zdeněk P. Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice 6
Zdeněk Z. Gymnázium Zábřeh 43
Zdeněk B. SPŠ stavební, Josefa Gočára 25
Zita V. Masarykova střední škola chemická 17

Aktualizace a připisování bodů probíhá vždy po skončení daného ročníku Juniorského maratonu.




Oficiální partneři

  • dm
  • Unicredit bank
  • Generali
  • Gatorade
  • Hilton Hotels in Prague
  • Turkish Airlines
  • České Dráhy
  • Prague Airport

Oficiální mediální partneři

  • Česká televize
  • Seznam.cz
  • Radiožurnál
  • Forbes
  • Hospodářské noviny
  • Reportér
  • Deník

Mediální partneři

  • Kudy z nudy
  • Run magazine
  • Railreklam
  • Praha TV
  • Český rozhlas Junior
  • Behej.com
  • Fajn Radio
  • svetbehu
  • Impact Digital Media

Partneři

  • DoDo
  • Gefco
  • Barilla
  • Czech Airlines
  • Hansgrohe
  • Lavazza
  • Ajeto
  • Johnny Servis
  • Komwag
  • FG Forrest
  • Čechymen
  • DPP
  • IDC-softwarehouse
  • YVENTECH
  • Palestra
  • Záchraná služba
  • Výstaviště Praha
  • Incheba
  • Italsko-česká obchodní komora
  • Olive4u
  • Fithero
  • Národní muzeum
  • Active Times

Patroni

  • European Athl
  • Praha
  • CzechTourism
  • MSMT
  • ČAS
  • Český olympijský výbor
  • Evropská komise
  • AIMS

Instituční partneři

  • Praha 1
  • Praha 2
  • Praha 4
  • Praha 5
  • Praha 7
  • Praha 8
  • Pražské Jaro
  • Prague City Tourism
  • Karlova Univerzita
  • FTVS

Regionální partneři - Ústí nad Labem

  • Ústecký večerník

Regionální partneři - Liberec

  • Liberecký večerník
  • Buffallo