Rozšířené menu


Přehled bodování věrnostního programu

Aktualizace dne 17. června 2019

Jméno Škola Body
Aleš P. Mensa gymnázium o.p.s. 24
Aleš R. Gymnázium Žďár nad Sázavou 32
Alice M. SPŠ stavební, Josefa Gočára 3
Andrea Š. Česko-anglické gymnázium 41
Barbora K. SPŠ stavební a SOŠ technická ÚL 4
Blanka V. SPŠS 2
Dagmar N. SŠV a VOŠ Trivis Jihlava 10
Dana M. Gymnázium Chotěboř 15
David G. SPŠ stavební, Josefa Gočára 3
Filip D. Obchodní akademie Dr. E. Beneše ve Slaném 14
Filip S. Malostranské gymnázium 2
Gabriela P. Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové 25
Ilona H. SPgŠ Kroměříž 5
Irena Ž. Gymnázium Chotěboř 10
Ivana K. SŠ technická a dopravní Ostrava-Vítkovice 8
Ivana Š. GMK Bílovec 0
Ivana V. Gymnázium Omská 11
Iveta D. Jazykové gymnázium Pavla Tigrida 0
Jakub F. Gymnázium Elišky Krásnohorské 10
Jan R. Malostranské gymnázium 14
Jana Ch. Arcibiskupské gymnázium 23
Jaromír D. Gymnázium Boskovice 7
Jaroslav K. SPŠCH Pardubice 12
Jaroslav T. Gymnázium Jana Nerudy 33
Jiří B. Biskupské gymnázium Žďár nad Sázavou 2
Jiří B. Gymnázium Třebíč 34
Jiří B. SPŠ stavební, Josefa Gočára 3
Jiří F. Gymnázium Česká 64, ČB 16
Jiří P. Církevní gymnázium Plzeň 22
Jiří Š. Gymnázium Kojetín 9
Jitka N. Gymnázium Ústí n.L. 13
Josef N. VOŠZ a SŠZ Palachova 12
Karel R. Gymnázium a SOŠ Jilemnice 108
Karel U. Gymnázium Trutnov 8
Lenka B. Gymnázium Chodovická 2
Lenka CH. Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun 11
Ludmila P. Gymnázium Jírovcova 8, České Budějovice 6
Lukáš T. Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary 2
Marek K. SPŠS a OA Kladno 2
Marek P. Slovanské gymnázium 80
Martin B. Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor 4
Martin Č. SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara 8
Martin K. Mensa gymnázium o.p.s. 8
Martin K. Gymnázium Ostrava-Hrabůvka 61
Martin T. Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí 33
Michal Š. OA Neveklov 23
Milan K. I. NZG Brno 5
Miroslava S. Gymnázium Hostivice 2
Pavel C. SOŠ Litvínov - Hamr 5
Pavel K. Střední průmyslová škola stavební Josefa Gočára 18
Pavel M. Střední pedagogická škola Boskovice 2
Pavel Š. SPŠD a.s. 15
Pavel Z. Obchodní akademie Praha - Satalice 10
Petr S. GYa SOŠ Rýmařov 8
Petr Š. STZŠ Nový Jičín 5
Petra P. BPA Praha 2
Radka P. Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5 37
Radomíra H. HOA Havířov 8
Robert H. Gymnázium, Ostrava - Hrabůvka, p.o. 42
Rudolf B. G a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Zlín 57
Stanislav H. Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 14
Tomáš K. Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka 38
Tomáš K. Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové 10
Tomáš L. Gymnázium Jaroměř 7
Tomáš L. Gymnázium Přípotoční 15
Tomáš P. Gymnázium Arcus s.r.o 2
Tomáš P. VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 5
Tomáš P. Gymnázium Strakonice 46
Tomáš S. Gymnázium Václava Hraběte Hořovice 46
Tomáš V. Gymnázium Šumperk 53
Václav T. SPŠ STAVEBNÍ PLZEŇ 33
Zdeněk P. Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice 6
Zdeněk Z. Gymnázium Zábřeh 35
Zita V. Masarykova střední škola chemická 15

Aktualizace a připisování bodů probíhá vždy po skončení daného ročníku Juniorského maratonu.




Oficiální partneři

  • dm
  • Unicredit bank
  • Generali
  • Kaufland
  • Gatorade
  • Hilton Hotels in Prague
  • Turkish Airlines
  • České Dráhy
  • Czech Airlines
  • Prague Airport

Oficiální mediální partneři

  • Česká televize
  • Seznam.cz
  • Radiožurnál
  • Forbes
  • Hospodářské noviny
  • Reportér
  • Deník

Mediální partneři

  • Kudy z nudy
  • Běhej srdcem
  • Run magazine
  • Railreklam
  • Praha TV
  • Český rozhlas Junior
  • Behej.com
  • Fajn Radio
  • svetbehu
  • Impact Digital Media

Partneři

  • DoDo
  • Gefco
  • Barilla
  • Hansgrohe
  • Meggle
  • Lavazza
  • Ajeto
  • Johnny Servis
  • Komwag
  • FG Forrest
  • Čechymen
  • PRE
  • DPP
  • IDC-softwarehouse
  • YVENTECH
  • Palestra
  • Záchraná služba
  • Výstaviště Praha
  • Incheba
  • Italsko-česká obchodní komora
  • Olive4u
  • Fithero
  • Národní muzeum
  • Active Times

Patroni

  • European Athl
  • Praha
  • CzechTourism
  • MSMT
  • ČAS
  • Český olympijský výbor
  • Evropská komise
  • AIMS

Instituční partneři

  • Praha 1
  • Praha 2
  • Praha 4
  • Praha 5
  • Praha 7
  • Praha 8
  • Pražské Jaro
  • Prague City Tourism
  • Karlova Univerzita
  • FTVS

Regionální partneři - Ústí nad Labem

  • Ústecký večerník

Regionální partneři - Liberec

  • Liberecký večerník
  • Buffallo